מקדם אתרים מקצועי בונה אתרים בוורדפרס

No Comments
בונה אתרים בוורדפרס

מקדם אתרים מקצועי

עכשיו שחצינו את סף המילניום השני ובניית האתרים מתקדמת בצעדי ענק, כמעט כל בן אדם מכיר בכך שנוכחות אונליין היא נחיצות. אין הרבה עסקים בימינו אנו בלי אתר משלהם. בוני אתרים ומקדמי אתרים אלה עיסוקים חדשים שנוצרו על מנת להשלים צורך עולה וגובר ב נוכחות אינטרנטית ופרסום בגוגל. גוגל זה מקום עצום ומכוח היותו לא מוחשי יתכן שגודלו אף גדול יותר מ השטח הממשי שתופסים האנשים המשתמשים בו. וכך קרה שגוגל הינו מנוע המיינסטרים הראשי שבו משתמשים האנשים בגלישתם היומיומית.

קידום אתרים

כשלוש מיליארד בקשות חיפוש מוזנות אל אינטרנט יום. זה שלוש מאות שלושים וחמש פעמים כל מי שחי בארץ שזה ענק, פשוט כביר. מסביב לשעון אנשים מחפשים דברים בכל העולם. יתכן בדיוק עכשיו תייר ישראלי הנמצא ביפן והחושב להיות ב ישראל בעוד חודשיים מחפש שירותי נדל"ן באזור המרכז; מי יודע, האמת היא שיתכן מאוד. תודות לתנועה התמידית של האינטרנט, כל המחפש ימצא את אשר הוא מחפש בתנאי אחד ויחיד: הימצאות. מי שמעוניין שיגלו אותו, חייב להיות נוכח. גוגל הוא המנוע חיפוש בה"א הידיעה ברשת העולמית כעת. רובינו השלכנו לפח את הספרים הצהובים של דפי הזהב ואנו מגוללים בדפי האתר במקום בין דפי הנייר; גוגל הוא המקום להיות ולהראות, במיוחד אם יש לך עסק לשווק.

איך מגיעים להיות מספר 1 באינטרנט

ברחוב הומה אנשים אין זה מספיק רק לבוא קדימה ולצעוק במלוא הריאות "אני כאן!" – קול כזה ידעך בין המונים. במרקט של מאות מיליונים, קול חלש צועק יבלע ב המולה רועשת ואף אם יצרח יותר חזק, יאבד. לבטח כבר הבנתם את כוונת המטאפורה. זה בא להראות שבמקום לעבוד קשה עדיף לעבוד חכם. פרסום בגוגל הוא כישרון נרכש. אופטימיזציה ל אתרים בגוגל זו מומחיות שמגיעה מתוך ניסוי וטעיה ולימוד ואז עוד טיפה ניסוי וטעיה במשך שנים רבות. בטח שמעתם את פתגם "רומא לא נבנתה ביום אחד"? זה נכון גם לגבי חברת קידום אתרים.חשוב להתייחס ל כל אלה כש אתם מנסים להיות מספר 1 בגוגל.

קידום לוקאלי

עוד דבר שיש לציין הוא נכונות והתאמה.להיות מס' 1 זה מצוין אמנם להיות נכון ומתאים זה אלמנט ההצלחה האמיתית. מה זה קשור לפרסום בגוגל? ניקח לדוגמה חברת עורכי דין ששואפת לשווק ולקדם את עסקיה בגוגל; החברה נמצאת באזור "א". ונגיד גם ש"א" נמצאת בצפון הרחוק. לרואי חשבון אלה לא באמת משתלם לעניין קהל רחב באזור העיר "ת" שנמצאת בדרום, קילומטרים רבים מנקודה "א". מדוע כך? כיוון ש חוץ מהסיפוק שבנתון שקבוצת רואי חשבון הנ"ל תופסת מקום ראשון בעיר "ת", זה איננו מאוד רווחי, הרי אין הרבה סיכויים שלקוחות רבים יסעו רחוק כל כך בשביל שירותים שזמינים באזור המגורים שלהם. כאן נכנס לתמונה קידום אתרים לוקאלי. מקדם בונה אתרים מקצועי מבין היטב כיצד ומדוע לעשות פרסום וקידום אתרים לעורכי דין ממוקד בניגוד ל קידום רגיל. עוזר להבין את התמונה כשחושבים על האינטרנט במושגי עיר. האמת, דימוי זה כבר קיים. טראפיק בגוגל או כמו שאומרים בעברית – תנועת גולשים – הינה כמותנועה בכביש ראשי. אנשים אלה עוצרים בצמתים, רמזורים או במעברי חצייה, נושאים את עיניהם אל הנורות המהבהבות של שלטי החוצות ו… עוד פעם, ראיתם לאן זה הולך.

פרסום במפות של גוגל

וכעת הגענו לנושא של ויזואליזציה של השיווק בגוגל. עדיף לראות פעם אחת מאשר לשמוע מאה פעמים כפי שכולנו מכירים. כאן נכנס לתמונה שיווק בגוגל מאפס. אפליקציה זו הפכה לפופולרית בשנים אחרונות וזה לא במקרה. היא נותנת לאנשים לאתר את בית העסק ברמת דיוק של איזו פניה לקחת וכמה רמזורים מהעבודה זה נמצא. זה סיוע שאין כמותו בשביל אלה שתרים אחר בית עסק באזור המצאותם ולא בקיעים ב העיר כמו נהג מונית מן השורה. לראות את המקום המדויק של העסק מהבהב מול העיניים שלך על המפה מזמן תחושת מיידיות, זה כאילו שהבן אדם כבר ממש ליד המקום: הנה פה הרחוב איפה ש סבתה חנה מתגוררת וכאן הצומת של הפלאפל של ברכה. זו תחושת ה קירבה ומוכרות שגורמת ל חיבור מידי ומשדרגת את הסיכוי לזימון לקוחות רלוונטים.

בונה אתרים מקצועי

No Comments
בונה אתרים מקצועי

בונה אתרים מקצועי

עכשיו שעברנו את משוכת המאה העשרים האחת ובניית האתרים סוערת ודוהרת קדימה, כמעט כל איש עסקים מכיר בכך ששירותי בניית אתר וורדפרס וקידום אתרים זה הכרח. אין הרבה עסקים כעת שאין להם אתר בגוגל. בונה אתרים ומקדם אתרים הם תעסוקות חדשות שנוצרו על מנת למלא צורך עולה וגובר ב שיפור הנוכחות האינטרנטית והשיווק בגוגל. האינטרנט זה מקום גדול מאוד ומכוח היותו לא מוחשי יתכן ששטחו אף עולה על השטח הממשי שאנשים תופסים. וכך קרה שגוגל הינו מנוע החיפוש באינטרנט העיקרי שבו משתמשים האנשים לצרכי הגלישה היומיומיים שלהם.

בניית אתרים

כשלושה מיליארד חיפושים מוכנסים ב מנוע חיפוש זה על בסיס יומיומי. זה כמה מאות פעמים כל מי שחי בארץ וזה ענק, פשוט כביר. יומם וליל אנשים מחפשים משהו באינטרנט לכל אורכו ורוחבו של כדור הארץ. יתכן בדיוק עכשיו ישראלי הנמצא באמריקה והמתכנן לחזור לישראל בעוד כמה ימים מעוניין למצוא עורך דין באזור הצפון; לך תדע, או שכן או שלא. תודות לתנועה התמידית של החיים באינטרנט, מי שמחפש ימצא את מה ש הוא מחפש בתנאי אחד: הימצאות. זה שמעוניין להתגלות, צריך להיות בנמצא. גוגל זה הכלי לאיתור תוכן בה"א הידיעה ברשת העולמית בימינו אנו. רובינו השלכנו לפח את הרשומות המייגעות של דפי הזהב ואנו מגוללים בדפי האתר במקום בין השורות המודפסות; אינטרנט הוא המאגר לקוחות העיקרי להרבה עסקים.

איך מגיעים להוביל בגוגל

בכיכר הומת אדם זה לא יהיה מספיק רק לבוא קדימה ולקרוא במלוא החזה "הנני!" – קריאה כזאת תיעלם בתוך ההמון. בשוק של מיליארדים רבים, קול חלש קורא יבלע ברעש והמולה ואפילו אם יתאמץ חזק יותר, עדיין לא ימשוך מספיק תשומת לב. לבטח כבר הבנתם את כוונת ההשוואה. הכוונה כאן שבמקום להוציא את הנשמה בעבודה קשה עדיף להיעזר בשירותי קידום אתרים. בניית אתרים היא כישרון נרכש. בניית אתרים בגוגל זה דבר שאנשים לומדים לעשות מתוך נסיון עשיר ולימודים ואז עוד קצת ניסוי וטעיה לאורך שנים. מכירים את אמרה "רומא לא נבנתה ביום אחד"? זה נכון גם לגבי מומחה קידום אתרים.מומלץ להתייחס לכל אלו כשאתם מחליטים להיות ראשון בגוגל.

קידום לוקאלי

עוד דבר שיש לציין הוא רלוונטיות.להיות מס' 1 זה יפה אבל להיות נכון ומתאים זה אלמנט ההצלחה האמיתית. מהי רלוונטיות בהקשר לקידום באינטרנט? בואו ניקח למשל חברת עורכי דין שרוצה לשווק ולפרסם את העסקים שלה בגוגל; החברה הנ"ל נמצאת בעיירה "א". ונגיד ש"א" מבוססת ליד הגבול הצפוני. לעורכי דין אלה לא באמת משתלם למשוך תשומת לב של אנשים רבים באזור העיר "ת" שמדרימה קילומטרים רבים מעיר "א". למה זה? מכיוון ש חוץ מהתענוג שבנתון שקבוצת עורכי דין הנ"ל הינה במקום הראשון באזור "ת", זה לא מאוד רווחי, הרי לא הגיוני שאנשים רבים יסעו לכאלה מרחקים בשביל דבר שזמינים באזור מגוריהם. כאן נכנס לתמונה פרסום גוגל מקומי. מקדם אתרים מקצועי יודע היטב איך ולמה לעשות קידום אתרים לרואי חשבון באופן לוקאלי ולא שיווק רגיל. עוזר להבין את התמונה כשחושבים על גוגל במושגי עיר. האמת, דימוי זה כבר קיים. טראפיק באינטרנט או כמו שאומרים בעברית – תנועת הגולשים – הינה כמותנועת הנוסעים ברחוב. אנשים אלה מחכים בצמתים, רמזורים ו במעברי חציה, נושאים עיניהם אל הנורות המהבהבות של השלטים הדיגיטליים ו… עוד פעם, ראיתם לאן זה לוקח אותנו.

פרסום גוגל לוקאלי

וכעת הגענו לנושא של ויזואליזציה של השיווק בגוגל. תמונה שווה אלף מילים כמו שכולנו מכירים. וזה מתקשר ל קידום אתרים לעורכי דין בגוגל מאפס. תכונה זו נהייתה מאוד מקובלת בשנים אחרונות וזה לא במקרה. היא נותנת לגולשים למצוא את בית העסק ברמת דיוק של איזו פניה לקחת וכמה מטרים הליכה מהמשרד זה ממוקם. זאת עזרה שאין כמוה בשביל אנשים שמחפשים בית עסק באזור המצאותם ולא בקיעים ב שמות הרחובות כמו נהג מונית ממוצע. לראות את המקום המדויק של העסק מהבהב תחת עיניך על מפת האינטרנט מזמן תחושת קירבה פיזית, זה כאילו שאתה כמעט ליד המקום: הנה פה הבית איפה ש סבתא צילה קנתה דירה ופה הפינה של החומוס של יעקוב. זו הרגשת ה קירבה שמעודדת שייכות מידית ומשדרגת את הצ'אנסים למציאת לקוחות רלוונטים.

מומחה בניית אתרים בוורדפרס לקידום אתרים

No Comments
מומחה בניית אתרים בוורדפרס

מומחה בניית אתרים לקידום אתרים

עכשיו שחצינו את סף המאה העשרים האחת והפרסום בגוגל סוער ודוהר קדימה, כמעט כל איש עסקים מבין ששירותי קידום אתרים הינו הכרח. אין הרבה עסקים בימינו שאין להם אתר אינטרנט. בניית אתרים ושירותי קידום אתרים הם מקצועות חדשים שבאו לענות על דרישה גדלה וגוברת ל יעול הנוכחות האינטרנטית והשיווק בגוגל. גוגל זה מקום גדול מאוד ומכיוון שהוא וירטואלי יתכן שגודלו אף גובר על השטח הממשי שתופסים אלה שגולשים בו. זאת עובדה שגוגל הינו מנוע המיינסטרים העיקרי שבו אנשים מחפשים דברים.

בניית אתרים

כ3,000,000,000 בקשות חיפוש מוזנות אל אינטרנט כל יום. זה שלוש מאות שלושים וחמש פעמים תושבי ישראל כולם שזה הרבה, הרבה מאוד. בלי הפסקה גולשים מחפשים משהו אונליין בכל העולם. אולי ממש ברגע זה מטייל ישראלי השוהה בקטמנדו והמתכנן להיות ב ישראל בעוד שבועיים רוצה למצוא מראש עורך דין מאזור הדרום; לך תדע, האמת היא שיתכן מאוד. תודות לתנועה הלא פוסקת של החיים באינטרנט, אדם זה ימצא את מה ש הוא מחפש בתנאי אחד ויחיד: הימצאות. מי ששואף להימצא, צריך להיות נוכח. גוגל הינו הכלי לאיתור תוכן בהיי הידיעה ברשת העולמית בימינו אנו. רובינו השלכנו לפח את הספרים הצהובים של דפי הזהב ואנו נותנים לאצבעות ללכת 'במקומך' על המקלדת ולא בין הניירות; גוגל הוא המקום להיות ולהראות, בייחוד אם יש לך ביזנס לקדם.

איך להיות ראשון באינטרנט

ברחוב מלא באנשים אין זה מספיק רק לבוא קדימה ולקרוא במלוא החזה "אני כאן!" – קול כזה יעלם בתוך ההמון. במארקט של מיליארדים רבים, קול יחיד קורא יבלע ב המולה רועשת ואף אם יצרח יותר חזק, עדיין לא ימשוך מספיק תשומת לב. בטח כבר ראיתם את כוונת המטאפורה. זה בא להראות שבמקום שנעבוד קשה עדיף להיעזר בשירותי קידום אתרים. פרסום לעסקים בגוגל הוא כישרון נרכש. אופטימיזציה ל אתרים בגוגל היא משהו שאנשים לומדים לעשות בעקבות התנסות מעמיקה, השקעה ולימודים ואז עוד טיפה ניסוי וטעיה לאורך שנים רבות. שמעתם את המושג "רומא לא נבנתה ביום אחד"? זה נכון גם לגבי מקדם אתרים בגוגל.חשוב להתייחס ל כל אלה כאשר אתם מנסים להוביל בגוגל.

קידום אתרים לוקאלי

עוד דבר שחשוב להתייחס אליו הוא נכונות והתאמה.להיות ראשון בגוגל זה סבבה אמנם להיות רלוונטי זה מה שקובע. מהי רלוונטיות בהקשר לקידום בגוגל? ניקח לדוגמא חברת רואי חשבון שמחפשת לפרסם ולשווק את עסקיה בגוגל; החברה הנ"ל נמצאת באזור "א". ונגיד גם ש"א" מבוססת ליד הגבול הצפוני. לחברה הזאת לא באמת נכון לתפוס לקוחות פוטנציאליים מאזור העיר "ת" שמדרימה הרחק מעיר "א". מדוע כך? בגלל ש חוץ מהשמחה שבידיעה שקבוצת עורכי דין הנ"ל הינה במקום הראשון באזור "ת", זה איננו מאוד רווחי, הרי שלא הגיוני שלקוחות רבים יטרחו לנסוע לכאלה מרחקים בשביל שירותים שזמינים באזור המגורים שלהם. כאן נכנס לתמונה פרסום גוגל לפי מיקום גיאוגרפי. מומחה קידום אתרים יודע ומבין למה וכיצד לבצע פרסום וקידום אתרים לרואי חשבון ממוקד בניגוד ל שיווק כללי. התמונה מתבהרת עוד יותר כשחושבים על גוגל במושגי עיר. אכן כן, כבר ישנו דימוי כזה. טראפיק באינטרנט או כפי שיותר נהוג לומר בשפתינו אנו – תנועת הגולשים – הינה ממש כמותנועת הנוסעים בכביש ראשי. נהגים והולכי רגל אלה מחכים ברמזורים, מעברי חציה ו בצמתים, נושאים עיניהם אל האורות הבוהקים של שלטי החוצות ו… שוב, הבנתם לאן זה הולך.

קידום אתרים לרואי חשבון לוקאלי

זה מביא אותנו לנושא של ויזואליזציה של השיווק בגוגל. תמונה אחת שווה אלף מילים כמו שכולנו מכירים. וזה מתקשר ל קידום אתרי עורכי דין במפות של גוגל. אפשרות זו תפסה תעופה בשנים אחרונות ויש לכך סיבה. זה מאפשר למשתמשים לאתר את העסק ברמת דיוק של איזו פניה לקחת וכמה רמזורים מהבית זה ממוקם. זאת עזרה שאין כמוה ל מי שתרים אחר בתי עסק באזור המצאותם ולא בקיעים ב העיר כמו נהג טאקסי ממוצע. לראות את הלוקיישן של בית העסק מאותת מול עיניך על המפה יוצר הרגשה מיידיות, כאילו שהבן אדם כמעט ליד המקום: הנה פה הבית שבו סבתא חנה גרה וזאת הצומת של השווארמה של יעקוב. זו תחושת ה קירבה שמעוררת שייכות מידית ומשדרגת את הסיכויים לזימון לקוחות רלוונטים.

קידום אתר ובניית אתר מקצועי

No Comments
בניית אתר מקצועי

קידום אתר מקצועי

עכשיו שעברנו את משוכת המילניום השני ובניית האתרים סוערת ודוהרת קדימה, כמעט כל בן אדם מכיר בכך שחברת קידום אתרים היא צורך אמיתי. לא רבים העסקים כעת בלי אתר משלהם. בניית אתרים ושירותי קידום אתרים אלה תעסוקות חדשות שנוצרו בכדי להשלים צורך עולה וגדל ב יעול הנוכחות האינטרנטית והפרסום בגוגל. גוגל הוא מקום גדול מאוד ומכוח היותו לא מוחשי יכול להיות ששטחו אף עולה על השטח הפיזי שתופסים אלה שגולשים בו. והמציאות היא שגוגל הוא מנוע המיינסטרים העיקרי בו משתמשים האנשים לצרכי הגלישה היומיומיים שלהם.

קידום אתרים בגוגל

כ3,000,000,000 חיפושים נכנסים ל אינטרנט בכל יום ויום. זה שלוש מאות פעמים כל תושבי ישראל יחד שזה ענק, פשוט כביר. יומם וליל אנשים מחפשים משהו באינטרנט לכל אורכו ורוחבו של כדור הארץ. יתכן ממש ברגע זה מטייל ישראלי השוהה בספרד והמתכנן לחזור ל ישראל בעוד כמה שבועות רוצה למצוא מראש בעל מקצוע באזור הצפון; לך תדע, דווקא יתכן. בזכות התנועה הלא פוסקת של החיים באינטרנט, מי שמחפש ימצא את מה ש הוא מחפש בתנאי אחד: הימצאות. מי שמעוניין שיגלו אותו, מוכרח להיות בנמצא. גוגל הינו הכלי לאיתור תוכן בה"א הידיעה אונליין כיום. רובינו נפרדנו מ הספרים הצהובים של דפי הזהב ואנו מגוללים בדפי האתר ולא בין השורות המודפסות; גוגל הוא המאגר לקוחות העיקרי להרבה עסקים.

איך מגיעים להוביל באינטרנט

ברחוב מלא באנשים לא מספיק רק לעשות צעד אחד קדימה ולצעוק במלוא החזה "תשמעו!" – צעקה כזו תיעלם בין המונים. במארקט של מיליארדים, קול דקיק זועק יעלם אל תוך המולה רועשת וגם אם יזעק חזק יותר, עדיין לא ישמע. בטוח ש כבר הבנתם את כוונת הדימוי. הכוונה כאן שבמקום שנעבוד קשה עדיף להתייעל. שירותי קידום אתרים הם אמנות נרכשת. בניית אתרים זה ידע שמגיע מתוך נסיון עשיר ולימודים ואז עוד טיפה ניסוי וטעיה לאורך שנים. בטח שמעתם את אמרה "רומא לא נבנתה ביום אחד"? ובכן, גם מקדם אתרים מקצועי. מומלץ לזכור את כל זה כש אתם מחליטים להוביל בגוגל.

קידום לוקאלי

דבר נוסף שיש לציין הינו רלוונטיות.להיות ראשון בגוגל זה טוב ויפה אבל להיות מתאים ונכון זה קריטי. מה זה קשור לקידום אתרים באינטרנט? ניקח לדוגמה חברת עורכי דין ששואפת לשווק ולקדם את העסקים שלה באינטרנט; החברה הנ"ל ממוקמת בעיר "א". ונגיד ש"א" נמצאת ליד עמק החולה. לרואי חשבון אלה אין הרבה טעם להגיע ל קהל רחב מאזור העיר "ת" שמדרימה קילומטרים רבים מנקודה "א". למה זה? מכיוון ש חוץ מהשמחה שבידיעה שחברת עורך דין מקרקעין הנ"ל תופסת מקום ראשון בעיר "ת", אין זה מאוד רלוונטי, הרי שלא הגיוני שלקוחות הרבה אנשים יסעו רחוק כל כך בשביל שירותים שהם יכולים למצוא באזור מגוריהם. בדיוק בשביל זה נוצר קידום אתרים לוקאלי. מומחה קידום אתרים יודע ומבין איך ולמה לעשות קידום באופן לוקאלי ולא שיווק רגיל. תחשבו על האינטרנט במושגי עיר. האמת, כבר יש דימוי כזה. טראפיק בגוגל או כמו שיותר מקובל לומר בשפתנו אנו – תנועת הגולשים באינטרנט – הינה כמותנועת הנהגים והולכי הרגל בכביש ראשי. אנשים אלה ממתינים במעברי חצייה, ברמזורים או בצמתים, מעלים את עיניהם אל אורות הניאון של שלטי החוצות ו… שוב, ראיתם לאן הדימוי הזה הולך.

פרסום גוגל לוקאלי

זה מביא אותנו לנושא של ויזואליזציה של הקידום בגוגל. תמונה שווה אלף מילים כפי ששמענו לא פעם. דוגמא טובה לכך היא קידום אתרים לרואי חשבון במפות של גוגל. אפשרות זו תפסה תעופה בשנים אחרונות וזה לא במקרה. היא נותנת לאנשים למצוא את העסק ברמת דיוק של באיזה צד של הכביש זה עומד וכמה רמזורים מהבית זה נמצא. זאת עזרה שאין כמותה בשביל אלה שמחפשים בית עסק באזור המצאותם ואינם מכירים את העיר כמו נהג מונית מן השורה. לראות את המקום המדויק של בית העסק מהבהב אל מול עיניך על המפה מזמן תחושה של מיידיות, זה כאילו שאתה כמעט כבר ליד זה: הנה כאן הבית שבו סבתה מירים קנתה דירה וכאן הפינה של השווארמה של ברכה. זה ההרגשה הזאת של מוכרות שיוצרת שייכות מידית ומעלה את הצ'אנסים לזימון לקוחות רלוונטים.

בניית אתרים לקידום אתר מקצועי

No Comments
בניית אתרים לקידום בגוגל

קידום אתר מקצועי

כבר עברנו את משוכת המילניום השני והתקשורת באינטרנט מתקדמת בצעדי ענק, כמעט כל בן אדם מכיר בכך ששירותי קידום אתרים זה הכרח. אין הרבה עסקים בימינו שאין להם אתר בגוגל. בוני אתרים ומקדמי אתרים הם מקצועות חדשים שבאו לענות על דרישה עולה וגדלה ל שיפור הנוכחות האינטרנטית והקידום אונליין. אינטרנט הוא מקום עצום ומכוח היותו וירטואלי יכול להיות שגודלו אף גובר על השטח הפיזי שאנשים תופסים. וכך קרה שגוגל הינו מנוע החיפוש באינטרנט העיקרי בו האנשים משתמשים לצרכי הגלישה היומימיים שלהם.

בניית אתרים

כשלוש מיליארד בקשות חיפוש מוזנות אל מנוע חיפוש זה בכל יום ויום. זה כמה מאות פעמים כל מי שחי בארץ שזה הרבה, הרבה מאוד. מסביב לשעון גולשים מחפשים משהו אונליין בכל העולם. אולי ממש עכשיו מטייל ישראלי השוהה באמריקה והאמור להיות ב ארץ בעוד כמה ימים מעוניין בשירותי שירותי נדל"ן מאזור המרכז; לך תדע, דווקא יתכן. בזכות התנועה הבלתי פוסקת של החיים באינטרנט, כל המחפש ימצא את מה ש הוא מחפש בתנאי אחד: נוכחות. זה ששואף להתגלות, חייב להיות ראשון בגוגל. בניית אתרים וקידום אתרים בגוגל הינו המנוע חיפוש בהיי הידיעה אונליין בימינו אנו. רובינו השלכנו לפח את הספרים הצהובים של דפי הזהב ואנו מגוללים בדפי האתר ולא בין הניירות; אינטרנט הוא המאגר לקוחות העיקרי להרבה בעלי עסקים.

איך להוביל באינטרנט

ברחוב הומה אנשים לא מספיק רק לעשות צעד אחד קדימה ולקרוא במלוא הקול "הנני!" – קריאה כזו תדעך בתוך ההמון. במרקט של מאות מיליונים, קול בודד זועק יעלם אל תוך רעש והמולה ואף אם יקרא חזק יותר, עדיין לא ישמע. בטח כבר הבנתם את כוונת ההשוואה. הכוונה כאן שבמקום שנעבוד קשה עדיף להיעזר במקדם אתרים בגוגל. קידום אתרים בגוגל הוא כישרון נרכש. אופטימיזציה ל אתרים היא משהו שאנשים לומדים לעשות בעקבות נסיון עשיר ולימוד ואז עוד קצת ניסוי וטעיה במשך שנים. אתם מכירים את המושג "רומא לא נבנתה ביום אחד"? כך גם מקדם אתרים מקצועי.נכון לקחת בחשבון את כל אלה כאשר אתם שוקלים איך להוביל בגוגל.

קידום אתרים לוקאלי

דבר נוסף להתייחס אליו הינו התאמה ונכונות.להיות ראשון בגוגל זה יפה אך להיות מתאים ונכון זה אלמנט ההצלחה האמיתית. מה היא רלוונטיות בהקשר לפרסום באינטרנט? ניקח לדוגמה חברת רואי חשבון שרוצה לשווק ולפרסם את עסקיה באינטרנט; החברה מבוססת ביישוב "א". ונגיד ש"א" מבוססת ליד הגבול הצפוני. לחברה הזאת אין הרבה טעם לתפוס הרבה אנשים מאזור העיר "ת" שנמצאת בדרום, קילומטרים רבים מעיר "א". מדוע כך? כיוון ש חוץ מהתענוג שבעובדה שקבוצת רואי חשבון הנ"ל הינה במקום הראשון ביישוב "ת", זה איננו מאוד פרקטי, הרי אין הרבה סיכויים שאנשים הרבה אנשים יסעו לכאלה מרחקים בשביל דבר שהם יכולים למצוא בסביבתם המידית. בדיוק לשם כך נוצר קידום אתרים לוקאלי. מומחה קידום אתרים מבין ויודע למה ואיך לעשות קידום אתרי עורכי דין ממוקד ולא שיווק רגיל. השוואה נוספת היא לחשוב על גוגל במושגי עיר. האמת היא ש כבר ישנו דימוי כזה. טראפיק באינטרנט או כפי שיותר נהוג להגיד בעברית – תנועת גולשים – היא ממש כמותנועה ברחוב. נהגים והולכי רגל אלה מחכים במעברי חצייה, ברמזורים או בצמתים, נושאים עיניהם אל הנורות הבוהקות של שלטי החוצות ו… שוב, ראיתם לאן הדימוי הזה הולך.

קידום אתרים לוקאלי

זה מביא אותנו לעניין של ויזואליזציה של הפרסום בגוגל. עדיף לראות פעם אחת מאשר לשמוע מאה פעמים כפי שכולנו מכירים. כאן נכנס לתמונה פרסום בגוגל מאפס. תכונה זו נהייתה מאוד מקובלת בזמן אחרון וזה לא במקרה. זה נותן למשתמשים לאתר את בית העסק ברמת דיוק של איזו פניה לקחת וכמה מטרים הליכה מהעבודה זה ממוקם. זה סיוע שאין כמותו ל אלה שתרים אחר בית עסק באזור עבודתם ואינם מכירים את העיר כמו נהג טאקסי מן המניין. לראות את מיקום העסק מהבהב מול עיניך על מפת האינטרנט יוצר תחושת קירבה מידית, זה כאילו שהבן אדם כמעט באזור: הנה פה הרחוב איפה ש סבתא צילה קנתה דירה וזאת הצומת של השווארמה של יעקוב. זו הרגשת ה מוכרות שגורמת ל שייכות מידית ומעלה את הפוטנציאל לזימון לקוחות רלוונטים.

בונה אתרים עם קידום אתרים מקצועי

No Comments
בונה אתרים לקידום בגוגל

קידום אתרים מקצועי על ידי בונה אתרים בוורד פרס

עכשיו שחצינו את משוכת המאה העשרים האחת ופרסום לעסקים בגוגל מתקדם בצעדי ענק, כמעט כל איש עסקים יודע שנוכחות אונליין היא הכרחית. לא רבים העסקים בימינו בלי אתר משלהם. בוני אתרים ומקדמי אתרים הינם תעסוקות חדשות שצמחו בכדי להשלים צורך גובר ומתחזק ב שיפור הנוכחות האינטרנטית והשיווק בגוגל. האינטרנט זה מקום ענק ומכיוון שהוא וירטואלי יכול להיות ששטחו אף גובר על השטח הממשי שאנשים תופסים. והעובדה היא שגוגל הינו מנוע החיפוש באינטרנט העיקרי בו האנשים משתמשים לצרכי הגלישה היומימיים שלהם.

קידום אתרים

כשלושה מיליארד חיפושים מוכנסים בגוגל כל יום. זה כמה מאות פעמים כל מי שחי בארץ וזו כמות ענקית. נונ-סטופ אנשים מחפשים משהו אונליין ברחבי תבל. יכול להיות שממש עכשיו מטייל מישראל הנמצא ביפן והאמור להגיע לישראל בעוד כמה ימים מעוניין בשירותי עורך דין מאזור המרכז; לך תדע, או שכן או שלא. תודות לתנועה התמידית של החיים באינטרנט, מי שמחפש ימצא את מה ש הוא מחפש בזכות דבר אחד ויחיד: נוכחות. זה שרוצה להיראות, חייב להיות נוכח. גוגל הינו המנוע בה"א הידיעה ברשת העולמית כעת. רובינו השלכנו לפח את הספרים הצהובים של דפי הזהב ואנו מחפשים במחשב במקום בין השורות המודפסות; אונליין הוא המקום להיות ולהראות, במיוחד אם יש לך ביזנס לשווק.

איך מגיעים להיות ראשון בגוגל

ברחוב מלא באנשים אין זה מספיק רק לבוא קדימה ולקרוא במלוא החזה "תשמעו!" – קול כזה ידעך בקהל. במארקט של מיליארדים רבים, קול דקיק צועק יעלם אל תוך המולה ורעש וגם אם יתאמץ חזק יותר, יאבד. בטח כבר הבנתם את כוונת הדימוי. זה בא להראות שבמקום לעבוד קשה עדיף להתייעל. קידום אתרים זה כישרון נרכש. אופטימיזציה ל אתרים בגוגל זה ידע שמגיע בעקבות ניסוי וטעיה ולימוד ואז עוד טיפה ניסוי וטעיה שנים על גבי שנים. שמעתם את פתגם "רומא לא נבנתה ביום אחד"? כך גם בונה אתרים מומחה קידום אתרים.מומלץ להתייחס ל כל זה כאשר אתם מנסים להוביל בגוגל.

קידום לוקאלי

דבר נוסף להתייחס אליו הוא נכונות והתאמה.להוביל באינטרנט זה אחלה אבל להיות מתאים ונכון זה קריטי. מה היא רלוונטיות בהקשר לקידום באינטרנט? ניקח לדוגמה חברת רואי חשבון שמחפשת לפרסם ולשווק את עסקיה באינטרנט; החברה הנ"ל ממוקמת בעיירה "א". ונגיד גם ש"א" נמצאת הרחק צפונה. לרואי חשבון אלה לא באמת משתלם לתפוס אנשים רבים המתגוררים בעיירה "ת" שמדרימה הרחק מנקודה "א". למה זה? כי חוץ מהשמחה שבנתון שמשרד עורכי דין הנ"ל הינה מס' 1 באזור "ת", זה לא מאוד מעשי, הרי אין הרבה סיכויים שאנשים רבים יסעו לכאלה מרחקים בשביל דבר שזמינים באזור מגוריהם. בדיוק לשם כך קיים קידום אתרים לוקאלי. מקדם אתרים מקצועי מבין היטב כיצד ומדוע לבצע קידום אתרים לרואי חשבון באופן לוקאלי ולא קידום כללי. תחשבו על האינטרנט במושגים של עיר. האמת היא ש דימוי זה כבר קיים. טראפיק באינטרנט או כפי שיותר מקובל להגיד בעברית – תנועת גולשים – הינה כמותנועת הנוסעים בכביש. נוסעים אלה עומדים בצמתים, רמזורים או במעברי חצייה, נושאים עיניהם אל אורות הניאון של לוח המודעות הדיגיטלי ו… גם כאן, ראיתם לאן זה הולך.

קידום אתרי עורכי דין לוקאלי

זה מביא אותנו לנושא של ויזואליזציה של הקידום באינטרנט. תמונה שווה אלף מילים כמו שכולנו מכירים. וזה מתקשר ל פרסום בגוגל מפות. אפשרות זו תפסה תעופה בשנים אחרונות וזאת לא בלי סיבה טובה. זה נותן לאנשים למקם את בית העסק ברמת דיוק של איזו פניה לקחת וכמה רמזורים מהבית זה ממוקם. זאת עזרה שאין כמוה ל אלה שמחפשים בתי עסק בסביבתם המידית ולא מכירים את העיר כמו נהג טאקסי ממוצע. לראות את מיקום העסק מאותת מול עיניך על גוגל מאפס יוצר תחושת קירבה מידית, כאילו שהבן אדם כבר ליד זה: הנה פה הרחוב שבו סבתה צילה מתגוררת וזאת הצומת של החומוס של ברכה. זו תחושת ה קירבה שמעודדת חיבור מידי ומעלה את הפוטנציאל למציאת לקוחות רלוונטים.

שינוי גודל גופנים